Задать город Кирилловка по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль BIRUCHIY FEST в Кирилловке

BIRUCHIY FEST

Кирилловка, 16 сентября 2016 г, 17:00
Бирючий остров Бирючий остров
Кирилловка
+380445905555
Продажа закрыта
Вдихни мистецтво на повні груди! Вперше в Україні відомий арт-симпозіум BIRUCHIY 016 відкриє свій простір для музичного фестивалю. BIRUCHIY FEST – це не просто музика, а музика в атмосфері яскравого сучасного мистецтва… На справжньому еко-острові! Протягом трьох днів BIRUCHIY FEST прийматиме легендарні й молоді колективи, котрі рідко можна почути на інших фестивалях. Гості BIRUCHIY FEST стануть свідками творення історії українського мистецтва та потраплять на фінальну експозицію BIRUCHIY 016. Побачать десятки вражаючих художніх робіт та відчують насичену атмосферу сучасного мистецтва, яку творили понад 200 художників з усього світу. BIRUCHIY FEST – це 4 в 1: багато якісного мистецтва, класної музики, еко- відпочинку та літніх розваг. А ще – екскурсії до заповідника, проживання та харчування на різний смак і бюджет. Де? Бірючий острів на Азовському морі (Херсонська область) – це райський куточок і «місце сили» – екологічно чиста коса з широкими й довгими пляжами, що закінчуються Азово-Сиваським природним заповідником. Хто? Щодня ми вписуємо нові імена – стежте за афішею! 16 вересня Sun Groove  Atomic Simao  Casual Man Dub Wire  DJ Set: Mishukoff Votuma Sokolov Kodatsky 17 вересня The ВЙО  GrozovSka Band  Madjah’s  Мс. Швондеръ 18 вересня Nik Savinich  Владимир Хлоповский  SHANA


Заказать и купить билеты на BIRUCHIY FEST можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль BIRUCHIY FEST в Кирилловке состоится 16 сентября 2016 г, 17:00, Бирючий остров.

Вдихни мистецтво на повні груди!

Вперше в Україні відомий арт-симпозіум BIRUCHIY 016 відкриє свій простір для музичного фестивалю.

BIRUCHIY FEST – це не просто музика, а музика в атмосфері яскравого сучасного мистецтва… На справжньому еко-острові!

Протягом трьох днів BIRUCHIY FEST прийматиме легендарні й молоді колективи, котрі рідко можна почути на інших фестивалях.

Гості BIRUCHIY FEST стануть свідками творення історії українського мистецтва та потраплять на фінальну експозицію BIRUCHIY 016. Побачать десятки вражаючих художніх робіт та відчують насичену атмосферу сучасного мистецтва, яку творили понад 200 художників з усього світу.

BIRUCHIY FEST – це 4 в 1: багато якісного мистецтва, класної музики, еко-

відпочинку та літніх розваг. А ще – екскурсії до заповідника, проживання та харчування на різний смак і бюджет.

Де?

Бірючий острів на Азовському морі (Херсонська область) – це райський куточок і «місце сили» – екологічно чиста коса з широкими й довгими пляжами, що закінчуються Азово-Сиваським природним заповідником.

Хто?

Щодня ми вписуємо нові імена – стежте за афішею!

16 вересня

Sun Groove 

Atomic Simao 

Casual Man

Dub Wire 

DJ Set:

Mishukoff

Votuma

Sokolov

Kodatsky

17 вересня

The ВЙО 

GrozovSka Band 

Madjah’s 

Мс. Швондеръ

18 вересня

Nik Savinich 

Владимир Хлоповский 

SHANA

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber